Publicat 14 Nov 2017 | Reactualizat 20 Nov 2017 | Expiră 14 Dec 2017

PLOIESTI 200 OP. BACK OFFICE E TELEFONICI LIMBA ITALIANA

200 posturi

Criterii de selecție

  • Cunostințe de limba italiana

Candidatul ideal

INFIINTAM UN NOU SEDIU IN PLOIESTI!!!!

Daca cunosti bine limba italiana si stii sa utilizezi computerul de ce sa nu ne trimiti CV-ul tau?
Vei avea oportunitatea sa lucrezi intr-o companie internationala intr-un mediu nou, tanar, stimulant si care iti ofera sansa sa cresti profesional.
Candidatul nostru ideal este:
Absolvent de studii medii/superioare;
Cunoaste limba italiana scris si vorbit;
Stie sa utilizeze computer-ul;
Este orientat catre munca in echipa;
Este disponibil sa lucreze in ture.

Descrierea jobului

Oferim:
Contract de munca pe perioada nedeterminata cu posibilitate de a lucra 4/6/8 ore pe zi;
Bonus la atingerea obiectivelor;
Bonuri de masa;
Possibilitate de crestere profesionala.

Descrierea companiei

AlmavivA Services face parte din Grupul ALMAVIVA.
Cu un total de 45.000 persoane din care 13.000 in Italia si 32.000 in strainatate, Almaviva este a 6-lea grup privat italian pentru numarul de angajati in lume.
Almaviva, la nivel global, este prezenta in Italia in 38 de sedii si in strainatate in alte 19, fiind o prezenta semnificativa in Brasilia, Statele unite, China, Columbia, Tunisia, Sud Africa si Bruxel cat un centrul strategic in UE.

In ROMANIA este operativa in trei sedii: 2 IASI si 1 BACAU.

A face parte din grupul Almaviva inseamna descoperirea unei realitati originale, prin excelenta resurselor umane pentru atingerea obiectivelor si asigurarea deplina a satisfactiei si exigentelor clientilor.
Pentru mai multe informatii si pentru a programa un interviu ne puteti contacta la nr. 0334 880105 sau puteti trimite un CV la selezione@almavivaservices.eu indicand in subiect "RIF. PLOIESTI"

PLOIESTI 200 OP. BACK OFFICE E TELEFONICI LIMBA ITALIANA  -  SC ALMAVIVA SERVICES S.R.L.