de ani Fără Frică...

Publicat 15 Ian 2008 | Reactualizat 13 Feb 2008 | Expiră 15 Feb 2008

planning engineer

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
Studii superioare
Vorbitor de limba engleza
buna capacitate de organizare, rigurozitate
Cunostinte operare PC: Microsoft Office, Autocad, Ms. Project - obligatoriu

Descrierea jobului

Beneficii: cursuri/training-uri de specializare in domeniu, salariu motivant

Firma de consultanta si asistenta tehnica in domeniul electric-mecanic-instalatii si lucrari de inginerie angajeaza pe perioada nedeterminata ingineri profesionisti, absolventi de facultati de specialitate in domeniu, cu capacitatea de a se adapta repede, pentru formarea unei echipe eficiente.

Expirat
planning engineer  -  Amerou Trading Group SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles