Publicat 28 Ian 2015 | Expiră 01 Mar 2015

PLANNER

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Planner cu experienta minima de: 3 ani si implicare in minimum un proiect EPCC, stapaneste bine programul Primavera. Capacitate de analiza si sinteza, discernamant si capacitate de a rezolva problemele.

Descrierea jobului

ATRIBUTII PRINCIPALE:

 sa pastreze si sa creeze prin schedule o imagine, un model cat mai real si valid al etapelor proiectului si al proiectului in general astfel incat project management-ul sa poata lua decizii corecte, la momentul potrivit si totodata se fie respectate termenele de executie/livrare precum si bugetul alocat.
 intelegerea structurii WBS si realizarea structurii WBS impreuna cu project managerul si departamentele implicate pentru masurarea progresului, planificarea, estimarea costurilor si controlul proiectului;
 intelegerea scopului muncii si familiarizarea cu secventele logice implicate in realizarea proiectului din punct de vedere al disciplinelor inginerie, fabricatie, constructie;
 pregatirea si managerierea grficului de executie prin integrarea structurii WBS cu ajutorul software-ului specializat;
 coordonarea graficului de executie de la subcontractori multiplii si integrarea acestuia in graficul de executie general;
 pregatirea estimarilor de costuri si resurse in functie de input-uri, disponibilitatea, secvente de productie si constructie;
 dezvoltarea si update-ul resurselor saptamanal sau lunar, dupa cerinte;
 participarea la sedinte si meetinguri de progress, de coordonare, etc

Suntem liderul national in producerea de aparatura si echipamente destinate industriei gazeifere si petroliere.
Suntem compania moderna cu capital integral privat si cu o traditie de peste 85 ani in domeniul tratarii, reglarii si masurarii gazelor naturale.
Suntem furnizorul complet in proiecte de tip lucrare la cheie pentru industria gazelor naturale oferind proiectare, executie, instalare, punere in functiune si intretinere, toate orientate catre nevoile fiecarui client in parte.
Gasiti toate detaliile despre companie pe website: www.armaxgaz.ro.

Expirat
PLANNER  -  Armax Gaz SA