Publicat 19 Nov 2019 | Reactualizat 10 Dec 2019 | Expiră 16 Dec 2019

PLANNER TRANSPORTURI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Esti proactiv si iti place sa gasesti solutii in orice situatie?
- Atentia la detalii si organizarea te caracterizeaza?
- Esti deschis la provocari si interactionezi foarte bine cu cei din jur?

Descrierea jobului

·Responsabil cu identificarea si validarea resurselor de transport disponibile necesare planificarii pentru ziua urmatoare
·Planifica resursele de transport, utilizand aplicatia de Transport Management System (TMS)
·Responsabil cu planificarea comenzilor din depozite catre magazine, din depozite catre depozitele de cross dock, din depozitele de cross dock catre magazine, transfer intre depozite, retururi de la magazine catre depozite, transferuri intre magazine, de la furnizor la depozit si de la depozit la furnizori.
·Responsabil cu maximizarea gradului de ocupare al camioanelor.
·Comunică cu responsabilul fiecărei firme de transport;
·Creeza comenzile de retur ambalaje pentru planificarea in TMS;

Mega Image is the leading supermarket in Bucharest, with a national coverage of over 650 stores. Freshness, convenience, quality are our top priorities, managed by a mega team.

We are more than a supermarket, we are a love brand that inspires you to live as you like.

We are passionate about a healthy lifestyle and we sustain it with healthy products and through sports.

We engage in social causes that matter for the communities where we are part of.

We care about people, diversity and always strive to provide a safety environment for our colleagues.

We always look for solutions to reduce our footprint and give back to the communities.

Be ready to inspire us too!

Expirat
PLANNER TRANSPORTURI  -  Mega Image

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles