Planificator financiar

One Euro Mob S.R.L. - 10 poziții
Oraș de lucru
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Opreste-te!

Nu mai da scroll sau skip pana nu citesti pana la capat! Acest anunt e posibil sa fie potrivit pentru tine si poate sa fie ultimul din viata ta la care vei mai aplica! Aici vei gasi tot ceea ce are nevoie un om pentru a ajunge la o performanta individuala extraordinara.
Daca insa nu ai rabdare sa citesti tot ce scrie aici, atunci poti merge mai departe spre alt anunt, deoarece RABDAREA este unul dintre lucrurile esentiale pe care le cautam.

Ce alte lucruri mai cautam:
  • Sa fi terminat 12 clase.
  • Un om care sa aiba INCREDERE IN SINE, MOTIVAT, sa fie puternic emotional si care sa vrea sa se dezvolte permanent si sa iasa din zona de confort.
  • Un om care sa vrea sa se dezvolte permanent personal, profesional si financiar, un om care vrea sa faca PERFORMANTA.
  • Un om care doreste sa castige pe masura implicarii si plusului de valoare adus.
  • Un om care isi da seama ca TIMPUL este singura resursa pe care nu o mai putem recupera si atunci e important sa il valorificam cat mai eficient si sa MUNCIM pentru a avea o viata cat mai frumoasa si sa nu pierdem timpul cu nimicuri.
  • Un om care are o VIZIUNE MARE, care vrea sa iasa din sfera normalului, un vizionar care isi doreste sa ajunga sa fie cea mai buna versiune a sa.
  • Un om care nu accepta ideea de a avea sefi si vrea sa fie propriul sau sef (eventual are abilitati de lider), care vrea sa fie intr-un mediu de oameni ambitiosi, competitivi si dornici de crestere, care nu isi mai doreste program fix, ci unul flexibil pe care sa il maximeze in functie de performanta pe care o poate obtine (gandire de antreprenor) si care isi face treaba intr-un mediu placut, ca intr-o familie.
  • Un om care termina drumul doar atunci cand ajunge in varf si care intelege ca atunci cand renunti, doar atunci esuezi, restul se cheama acumulare de experienta!
  • Un om SERIOS, ASUMAT, HOTARAT, care are abilitati bune de comunicare, este sociabil si care ii place permanent sa isi faca noi prieteni.
De asemenea, daca esti un om de calitate, un LIDER inascut sau in devenire, esti binevenit!

Poti avea si un job in paralel (dar care sa se termine la un maxim 18:30). Exclus cei care lucreaza in ture!

Descrierea jobului

Beneficii:
  • Vei fi invatat tot ce trebuie sa stii (gratuit) despre acest business de la oameni care au deja rezultate si vei fi antrenat pentru a te dezvolta personal, profesional si material!
  • Vei primi acreditare de la stat (in urma unui examen) si vei fi certificat sa poti intermedia solutii financiare de top din Romania!
  • Ai posibilitatea sa scalezi acest business si sa ajungi pe pozitii manageriale si directoriale in companie si asta GARANTAT, in cazul in care rezultatele si implicarea ta vor fi pe masura!
  • Vei avea propria ta firma (PFI sau SRL) astfel incat vei putea optimiza taxele platite catre stat.
  • Vei avea posibilitatea sa castigi NELIMITAT pe masura implicarii si a marimii businessului pe care il vei dezolta si sa ajungi in top 1% oameni ca si castiguri din aceasta tara!

Responsabilitati:
  • Sa ii indepartezi pe clientii tai de mediocritatea financiara (si implicatiile negative ale acesteia).
  • Sa ii responsabilizezi in gestionarea finantelor personale.
  • Sa ii edifici pe oameni vis-a-vis de cum sa faca si sa aiba bani in acelasi timp (pentru ca a face bani nu inseamna obligatoriu a avea bani).
  • Sa le transmiti ca e absolut imperativ sa-si puna banii la treaba indiferent de venituri.
  • Sa ii ghidezi in definirea, prioritizarea si indeplinirea obiectivelor.
  • Sa ii faci constienti de faptul ca AU puterea de a alege voit cand sa se retraga din campul muncii daca fac ceva de acum.
TREBUIE sa devii o persoana capabila sa rezoneze in cel mai profund mod posibil cu interlocutorul pentru a fi un planificator si consultant financiar exceptional.

APLICANTII CARE NU RASPUND LA MINI-INTERVIU NU SUNT LUATI IN CONSIDERARE!!!

Este o companie de educatie financiara al carei singur scop este sa aduca educatia financiara si siguranta financiara in cat mai multe case din Romania.
Stiu, e provocator, dar avem toate tool-urile, solutiile si energia pentru a reusi asta si deja lucrurile functioneaza. Ce avem nevoie este doar de o masa mai mare de oameni care sa se implice in a face asta, pentru a accelera procesul de educatie financiara a oamenilor acestei tari! Iar potentialul din Romania este enorm pe aceasta zona!
Publicat 21 apr. 2022 Reactualizat 19 mai 2022 Expiră 21 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos