Publicat 17 Oct 2017 | Reactualizat 16 Nov 2017 | Expiră 17 Nov 2017

PIZZA HUT ANGAJEAZA: LUC. BUCATARIE, OSPATARI SI BARMANI!

18 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Atitudine pozitiva
Orientare catre clienti
Dorinta de a lucra in echipa
Ne dorim angajati cu respect fata de oameni, buni comunicatori, dedicati si responsabili .

Descrierea jobului

Lucratori in bucatarie:

Asigura produse de calitate respectand retetele de preparare
Respecta regulile de siguranta alimentara
Contribuie la aprovizionarea si curatenia la locul de munca

Ospatari:

Este deschis si prietenos cu clientii
Onoreaza comenzile oferind o experienta placuta clientilor

Barmani:

Onoreaza comenzile din bar in ordinea sosirii
Este prietenos si atent la detalii

Beneficii:

PROGRAM FLEXIBIL 4,6,8H
TICHETE DE MASA
CALIFICARE IN MESERIA ALEASA
TRAINING SPECIALIZAT
POSIBILITATI DE DEZVOLTARE SI PROMOVARE
NU SE SOLICITA EXPERIENTA DE LUCRU !
CONTRACT DE MUNCA PE PERIOADA NEDETERMINATA

Yum! Brands este cea mai mare companie de lanţuri de restaurante şi unul dintre cei mai mari angajatori la nivel mondial. Mărcile de restaurante deținute de companie - KFC, Pizza Hut și Taco Bell - sunt liderii globali în materie de produse alimentare din categoriile: pui, pizza și stil Mexican.
10.000 de restaurante Pizza Hut deservesc zilnic milioane de clienţi în mai mult de 90 de ţări.
In Romania , Pizza Hut detine 21 de restaurante , iar Pizza Hut Delivery detine 16 restaurante ,care asigura servicul de livrare la domiciliu a unor produse Pizza Hut.
Oferim incredere colegilor cu care lucram si credem ca noi, toti , facem diferenta, prin calitatea serviciilor si disponibilitatea aratata.
Suntem Customer Maniaci, clienţii noştri fiind cei mai importanţi pentru noi.
Suntem Colleague Maniaci, colegii nostrii fiind cei mai valorosi.Aici suntem o echipa !
Planifică-ţi cariera la Pizza Hut!
Te aşteptăm si pe pagina noastră de cariere!

Expirat
PIZZA HUT ANGAJEAZA: LUC. BUCATARIE, OSPATARI SI BARMANI!  -  PIZZA HUT