Publicat 14 Ian 2019 | Reactualizat 28 Ian 2019 | Expiră 29 Ian 2019

Piping Designer/ Proiectant tubulatura

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

studii superioare tehnice de specialitate ( specializarea arhitectura navala/ sisteme si echipamente navale);
- experinta minimum 3 ani in activitatea de proiectare;
- cunostinte avansate in sisteme de operare utilizare in domeniul naval ( Aveva Marine, AutoCad, etc.);
- limba engleza nivel avansat ( vorbit si scris);
- cunostinte de operare Microsoft Word, Excel;
- abilitati de coordonare, relationare, comunicare si lucru in echipa;
- asigurare asistenta tehnica la nava in constructie sau reparatii;
- abilitate de a actiona decisiv cu orientare spre rezultate si finalizarea proiectelor incredintate la termenele stabilite.

Descrierea jobului

-analiza diagrame;
- modelare sisteme de tubulatura in Aveva Marine;
- crearea desenelor izometrice , fise de modificare, etc.;
- cunostinte privind functionalitatea si coordonarea instalatiilor cu restul echipamentelor / instalatiilor de pe nava.

Asigura incadrarea in termenele planificate in conformitate cu planificarea la nivel de societate;

Prezinta imbunatatiri in beneficiul cresterii eficientei proceselor de proiectare.

Va face parte dintr-o companie stabila dar in crestere cu o atmosfera informala si constructiva in care este evaluata in primul rand initiativa.

Salariu excelent si beneficii.

SNC Ship Design S.R.L. este o companie moderna cu un sistem de management in conformitate cu standardul ISO9001:2015, care asigura servicii de arhitectura navala, proiectare si inginerie navala, avand ca actionar principal compania Santierul Naval Constanta S.A. (SNC).

SNC Ship Design si-a castigat reputatia pentru proiecte inovatoare si de succes mai ales pe piata navelor tip tanc de produse petroliere si chimice.

Aplicam instrumente specifice in cadrul proiectarii cum ar fi AutoCad, Aveva Marine si Primavera ( management de proiect).

Expirat
Piping Designer/ Proiectant tubulatura  -  SC SNC SHIP DESIGN SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles