Publicat 05 Apr 2018 | Reactualizat 19 Apr 2018 | Expiră 05 Mai 2018

PILOT LANSARI

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 3 ani experiență în muncă

Candidatul ideal

- Studii superioare tehnice;
- Experienta pe un post in Supply Chain - reprezinta un avantaj;
- Competente lingvistice: franceza si engleza -nivel mediu;
- Cunostinte Microsoft Office si Sharepoint;
- Cunoasterea definitiei de produs si a sistemelor de traducere / datare-reprezinta un avantaj;
- Spirit de echipa, orientare catre Client si rezultat, capacitate de sinteza si de diagnostic.

Descrierea jobului

- Emite ordine de fabricatie numite « Lansari » catre uzinele vehicul, in termenele specificate de Masterplanul Proiect;
- Gestioneaza administrarea sistemelor de lansare : urmarirea vehiculelor lansate, supravegherea evolutiilor de calitate (reguli vandabilitate), actualizarea datelor.

Pasiunea este motorul Grupului Renault. Din pasiune pentru masini si pentru oameni avem astazi in Romania o gama completa de activitati prin care ii oferim fiecarui client vehiculul potrivit. Sa te alaturi Grupului Renault Romania inseamna sa iti poti pune amprenta in oricare dintre etapele de dezvoltare ale unui vehicul: design, proiectare, testare, fabricaţie, logistică, vânzare, post vânzare şi finanţare. Sa faci parte din echipa noastra inseamna sa participi la crearea vehicului viitorului.�

PILOT LANSARI  -  Grup Renault Romania