Pickeri / Ambalatori depozit Constanta

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- abilitate de a lucra in echipa;
- persoana responsabila, ordonata si orientata spre a invata;
- ne dorim un candidat dornic de o colaborare de lunga durata;
- ideal: experienta in lucrul cu liza manuala si/sau transpaleta;
- cerem seriozitate.

Descrierea jobului

- Participa la toate activitatile de pregatire si expediere a comenzilor
- Aranjeaza si sorteaza marfa in depozit
- Participarea la operatiunile de descarcare marfa
- Ambalarea in mod corespunzator a coletelor pentru a fi preluate de curier
- Carte de munca + bonuri de masa + bonusari + transport asigurat
- Contract de munca perioada nedeterminata

Depozitul se afla la iesire din localitatea Lumina (iesire spre Navodari)
Program de lucru Luni-Vineri 08:30-17:00
Te asteptam in echipa noastra!

Nichiduta.ro a dezvoltat si extins permanent gama de produse oferind o mare varietate de articole pentru copii de la articole si accesorii pentru bebelusi,scaune de masa ,patuturi pana la carucioare, balansoare,triciclete produse de igiena si sanatate sau jucarii.
Publicat 3 mai 2022 Reactualizat 17 mai 2022 Expiră 2 iun. 2022