Picker/Manipulant depozit Letcani

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 2700 - 3000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Abilitаti dе lucru in еchipa
Orientare catre rezultate;
Simt al responsabilitatii puternic dezvoltat;
Atentie la detalii, constiinciozitate;
Atitudine pro-activa, initiativa;
Persoana integra si onesta;
Valori personale compatibile cu valorile companiei
Rezistent la efort fizic, stres, manipulare marfa

Constituie avantaje :
Permis conducere
Permis stivuitor
Cunostinte operare terminale mobile

Descrierea jobului

Descarcаreа si aranjarea marfurilor in depozit
Efectuarea receptiei cantitative si calitative a marfurilor
Pregatirea marfurilor ce urmeaza a fi livrata catre magazine
Menținerea ordinii și curățeniei în spațiul de lucru
Alte activitati specifice depozitului

Beneficii :
Grila de salarizare variază în funcție de vechime,abilități și experiența
Carte de munca integral, salariu pe card
Echipa tanara si dinamica, usor de adaptat
Posibilitati rapide de promovare

Totul langa tine SRL isi propune sa fie cel mai important lant alimentar din mediul rural in urmatorii ani,in jud Iasi.
Suntem o companie in expansiune,posibilitatile de promovare apar constant si rapid.

Publicat 14 mai 2022 Expiră 13 iun. 2022