Picker/Lucrator comercial/Preparator comenzi

Balkanica Distral S.R.L. 4 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Cautam Picker/Preparator comenzi care sa ne ajute sa pregatim cat mai multe comenzi impecabile pentru clientii nostri!

Descrierea jobului

Iata care vor fi responsabilitatile tale:
Pregatirea marfii pentru magazine cu ajutorul echipamentului de mana tip PDA/scanner;
Asezarea produsele pe palet intr-un mod cat mai bine organizat si ordonat,
Manevrarea marfii cu grija pentru a evita deterioararea acesteia,
Participarea la procesele de descarcare/incarcare a comenzilor.
Nu vei face asta singur, ci alaturi de un colectiv dinamic si organizat.

Principalele beneficii sunt:
Salariu net progresiv – prima treapta fiind de minim 550 euro
Program de lucru de Luni pana Vineri – in 2 schimburi.
Tichete de masa
Prime de Craciun/Paste
Asigurare medicala privata

Suntem o companie infiintata in 2013 de un grup de profesioniști specializați în distribuția produselor alimentelor, cu scopul de a satisface nevoile clienților (în mare parte romani plecati în Europa) și pentru a le aduce mai aproape produsele romanesti.
Muncim pentru a deveni în următorii 10 ani cel mai cunoscut distribuitor de produse alimentare in segmentul diaspora - pentru ca românii să aiba alaturi de ei traditiile si gusturile romanesti în orice țară din lume ar merge.

În companie avem 3 valori importante după care ne ghidăm si care sunt reflectate în deciziile noastre, în responsabilități și în modul în care facem business:

Nu suntem dispuși să facem compromisuri la calitatea produselor chiar dacă suntem nevoiți să creștem prețurile.
Nu suntem dispuși să facem compromisuri în sănătatea angajaților chiar dacă suntem nevoiți să oferim termene de livrare mai mari.
Nu suntem dispuși să facem compromisuri în a spune adevărul unui client chiar dacă suntem nevoiți să îl pierdem.

Dacă consideri că ești omul potrivit care să ne ajute sa dublam numarul de comenzi zilnice, că poți să îți îndeplinești responsabilitățile și că ți se potrivesc valorile noastre atunci programeaza un interviú la numarul 074 104 74 74 sau trimite-ne CVul tau la adresa de email: info@balkanica.ro
Publicat 24 Sept. 2022 Expiră 24 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.