Candidatul ideal

- Diploma de licenta relevanta
- Fluent in limba engleza

Descrierea jobului

Pachetul de angajare include urmatoarele:
• Salariu scutit de taxe
• End of service gratuity
• Bonus special la sfarsitul contractului
• Apartament complet mobilat ( fara chirie)
• Transport catre si de la scoala gratuit
• Apa, electricitate si alte utilitati gratuite
• Bilete de avion dus-intors gratuite
• Sistem de economisire
• Perspective de cariera excelente
• Training pentru postul de profesor asigurat
• Posibilitate de transfer catre scolile din reteaua noastra scolara la nivel mondial
• Staff multicultural format din 60 de nationalitati
• Studenti internationali, dornici sa invete
• Limba engleza este singurul mod de comunicare
• Tehnologie educationala de ultima ora
• Sistem scolar cu lunga traditie ( Din 1886)

O scoala internationala prestigioasa cauta profesor de Educatie Fizica pentru scolile din Emiratele Arabe Unite, Qatar, Oman si Bahrain

Physical Education Teacher / Profesor educatie fizica  -  O scoala internationala prestigioasa cauta profesor de Educatie Fizica pentru scolile din Emiratele Arabe Unite, Qatar, Oman si Bahrain