PHP Software Developer

LIBRA INTERNET BANK SA - 1 pozi╚Ťie
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limb─â str─âin─â Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

-Esti absolvent(a) de studii superioare - de preferat sisteme de informatii, automatica si calculatoare;
-Detii experienta de lucru PHP minimum 2 ani folosind atat framework-uri (Yii, Symfony, Zend, Cake, Laravel etc.), cat si nativ OOP;
-Ai cunostinte in lucrul cu tehnologii PHP, MySQL, Javascript, JQuery, CSS, HTML;
-Ai cunostinte servicii web (REST, SOAP);
-Ai cunostinte SQL - experianta SQL Server reprezinta un plus.

Descrierea jobului

-Analizeaza si dezvolta in-house aplicatiile, in cadrul metodologiei Scrum, intr-un mediu dinamic si competitiv;
-Realizeaza module noi pentru aplicatii personalizate;
-Asigura un nivel de calitate corespunzator a codului scris (respectarea bunelor practici, a metodologiei si standardelor interne de dezvoltare);
-Dezvolta si implementeaza baze de date (MSSQL sau MySQL), asigurand programarea si proiectarea tehnica a acestora, necesare atat pentru dezvoltarea paginilor web (PHP), cat si pentru alte operatiuni zilnice;
-Realizeaza analiza sistemului, in vederea identificarii posibilitatilor de imbunatatire ale software-ului existent.

Ce iti oferim

Beneficii legate de timp
- Program flexibil, inclusiv ”Late Monday & Early Friday”;
- Liber de ziua ta de nastere;
- Concediu de studii;
- Concediu sabatic, la implinirea a 5 ani in organizatie.

Beneficii financiare si abonamente
- Tichete de vacanta (3,000 lei);
- Tichete de masa (20 lei/zi);
- Prime de sarbatori;
- Abonament medical la clinica privata premium Sanador;
- Abonament la Bookster;
- Pensie privata;
- Ajutor pentru evenimente deosebite;
- Costuri si dobanzi speciale la toate serviciile bancare.

Programe de dezvoltare personala si profesionala:
- Campionate de discursuri - Libra Voices;
- Sesiuni de dezbateri – Debatable;
- Programe sportive - Libra Energize;
- Programe culturale - Libra Cultural;
- Cursuri de dezvoltare personala, profesionala si de wellbeing.

Daca rolul ti se potriveste, da-ne de veste ­čśŐ Noi evoluam rapid. Si tu poti!

Suntem cel mai bun angajator din 2020, domeniul financiar, conform undelucram.ro;
15% dintre colegii nostri lucreaza in domeniul tehnologiei si inovatiei.

Conform Regulamentului UE 679/2016 (GDPR), prin aplicarea la acest anunt va oferiti consimtamantul pentru prelucrarea datelor cu caracter personal in cadrul procesului de recrutare. Informa╚Ťiile personale pe care ni le furnizati (inclusiv informa╚Ťii sensibile) pot fi transferate managerilor si personalului implicat in procesul de recrutare, ├«n scopul evalu─ârii adecv─ârii dvs. in calitate de candidat. Numai candida╚Ťii potrivi╚Ťi vor fi contacta╚Ťi. Toate aplica╚Ťiile vor fi tratate cu confiden╚Ťialitate.

Publicat 4 oct. 2021 Reactualizat 1 nov. 2021 Expir─â 3 nov. 2021
Nu ├«╚Ťi face griji, poate joburile de mai jos ├«╚Ťi pot fi de folos