de ani Fără Frică...

Publicat 28 Mar 2007 | Reactualizat 27 Apr 2007 | Expiră 28 Apr 2007

PHP Programmers

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Requirements:
- University degree
- At least one year experience with one of requested development languages (see bellow)
- Proeficient in English ( Dutch knowledge is an asset)
- Knowledge of web tehnologies(PHP, ASP.NET, DHTML, JavaScript, AJAX)
- Very good knowledge of .NET tehnologies (C#, Visual Basic)
- Very good knowledge of SQL (MySql , Oracle, SQL Server)
- Knowledge of Visual Basic 6 or Gupta SQL Windows (Centura) is an asset
- Available to work abroad (Netherlands)

Descrierea jobului

- Development of projects either individual or in a team according to client specifications.
- Commitment to all project phases (acquiring specifications, development, support)
-Working in professional and motivated teams
- Interesting career opportunities of an international company
- Continuous development and learning of best practices within an international working environment.

Intersoft 2000 este o companie Română-Olandeză fondată în 1999 ca subsidiară Acanthis Information Systems, companie Olandeză cu sediul în Rotterdam. De la înfiinţarea companiei, activitatea principală s-a concentrat pe dezvoltarea şi implementarea de aplicaţii internet/Server. Intersoft 2000 îşi propune ca obiectiv principal să ofere clienţilor soluţii cheie dar şi personalizate pentru administrarea documentelor si a informatiei.

Expirat
PHP Programmers  -  SC INTERSOFT 2000 SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles