de ani Fără Frică...

Publicat 23 Aug 2006 | Reactualizat 21 Sep 2006 | Expiră 23 Sep 2006

PHP Programmer (PHP & MySQL) - Web Developer

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ne adresam atit acelor tineri ce isi doresc cu adevarat o astfel de cariera, din pasiune si talent. cit si celor a caror experienta va putea fi valorificata intr-un mediu profesionist.

Ne adresam celor ce vor o sansa de a arata ce pot, de a valorifica aceasta sansa, si de a invata tot timpul.

Nu ne intereseaza cei ce cred ca stiu totul si nu mai pot invata nimic. Nu ne intereseaza cei prea orgoliosi in a accepta lucrul in echipa, sfaturi si recomandari. Nu ne intereseaza cei ce nu stiu sa isi aprecieze corect valoarea.

Pretentiile se admit atata timp cat sunt justificate si demonstrate.

Descrierea jobului

KennoMedia angajeaza
Php Web Programmer
Junior Php Web Programmer

- Programare - PHP & MySQL
- Implementarea functionalitatilor php si mysql, css si javascript.
- Dezvoltare aplicatii web

Modul de lucru este urmatorul:
Account Manager-ul pune echipei task-uri zilnice utilizand un sistem intern de project management.
Echipa primeste brieful clientului de la account manager.
Comunicarea cu clientul prin account manager este cruciala.
Echipa este responsabila cu evaluarea ca timp a fiecarui proiect/task.
De la inceputul pana la sfarsitul proiectului echipa raspunde in fata account manager-ului de respectarea/nerespectarea deadline-ului sau cerintelor clientului indicate in mod direct sau in brieful.

Cerinte:

- PHP, MySql, Java Script, HTML, CSS
- Engleza – foarte bine (proiectele KennoMedia sunt in majoritatea lor din afara Romaniei)
- Talent
- Pasiune
- Bun-simt
- Portofoliu de lucrari (neaparat specifica in cv linkul catre acesta sau linkuri catre site-uri / aplicatii realizate de tine)

Cerintele pentru ambele posturi sunt aceleasi, diferenta intre web programmer si junior web programmer fiind data de experienta si alti factori importanti (talent, creativitate, polivalenta, initiativa etc)

Salariul se va discuta la interviu, in functie de experienta ta.
Specifica neaparat in cv/aplicatie ce asteptari financiare ai.

Orele suplimentare se platesc. Targeturile atinse se bonifica.

Creatie si dezvoltare solutii web profesionale. http://www.KennoMedia.ro

Expirat
PHP Programmer (PHP & MySQL) - Web Developer  -  KennoMedia.com

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles