de ani Fără Frică...

Publicat 12 Feb 2007 | Reactualizat 13 Mar 2007 | Expiră 15 Mar 2007

PHP / MySql Programmer

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Good knowledge (1-2 years) of:

- PHP
- MySQL
- HTML
- CSS
- Javascript

- Open-minded, creative and efficient
- Good analytical skills
- Ability to work in team
- English language is a must, French language is a plus.

Descrierea jobului

- Attractive salary
- Opportunity to learn and develop your skill
- Participate in full system development lifecycle of a content management system platform.
- Responsible for the development, deployment and maintenance of web applications.

Romanian company branch of an international group is looking for talented people.

Expirat
PHP / MySql Programmer  -  Netcom Group

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles