de ani Fără Frică...

Publicat 15 Sep 2007 | Reactualizat 14 Oct 2007 | Expiră 16 Oct 2007

PHP / MYSQL Developer

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal va avea cunostinte de:
- PHP/ MySQL - nivel avansat;
- HTML: lucrul cu div-uri, tabele, frame-uri, form-uri;
- CSS: definire si aplicare stiluri;
- Javascript

Totodata constituie avantaje:
- Photoshop, Corel, Macromedia Flash, limba franceza.

In plus candidatul ideal trebuie sa aiba capacitatea si dorinta de a invata rapid lucruri noi, abilitati de organizare si planificare.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Participa singur sau in echipa la dezvoltarea proiectelor noi.
- Asigura intretinerea si dezvoltarea unor proiecte existente sau noi: modificari, optimizari cod, implementare de cerinte sumplimentare conform specificatiilor.
- Va identifica si aplica cele mai bune solutii tehnice.
- Va fi apt sa faca estimari corecte de timp si sa respecte deadline-urile asumate.

Beneficii:
Salariul - negociabil in functie de experienta si de performante.
Oportunitatea de a lucra intr-o echipa tanata si dinamica, care ofera posibilitati reale de promovare si dezvoltare profesionala.

Descrierea companiei

zIT - Quality IT Solutions
Dezvolta atat aplicatii web cat si aplicatii desktop pentru clienti din Romania si din strainatate.
Cateva dintre site-urile realizate: bizi.ro, volkswagen-club.ro, cota-lapte.ro

Expirat
PHP / MYSQL Developer  -  SC ZIT SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles