Publicat 04 Feb 2021 | Reactualizat 04 Mar 2021 | Expiră 07 Mar 2021

PHP Developer

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

* minim 2 ani experienţă în dezvoltare aplicaţii web cu PHP;
* cunoştinţe de proiectare şi interogare a bazelor de date relaţionale;
* cunoştinţe de algoritmi, structuri de date şi OOP;
* familiar cu GIT;
* să cunoşti limba engleza la un nivel avansat;
* reprezintă un plus dacă cunoşti şi limba germană.

Ne-am bucura să ştim că:
* îti place ceea ce faci;
* eşti un bun profesionist: lucrezi eficient şi calitativ;
* respecţi termenele şi tratezi proiectele cu seriozitate şi responsabilitate maximă.

Descrierea jobului

* vei contribui la dezvoltarea unor noi proiecte conform cerinţelor clienţilor companiei;
* vei ajuta la întreţinerea şi dezvoltarea proiectelor existente prin optimizări de cod şi îndeplinirea cerinţelor suplimentare care apar în procesul creării unui produs.

BENEFICII OFERITE :
* salariu motivant (în funcţie de cunoştinţe şi experienţă);
* proiecte complexe şi interesante din diverse domenii;
* stabilitate;
* echipa tânără şi dinamică;
* asigurare medicală privată;
* acces gratuit la săli de sport;

+Pluswerk - peste 120 de experți extrem de motivați, uniți sub umbrela unui brand puternic.

Suntem prezenți în peste șapte locații - în Germania și România. Fiind una dintre cele mai importante agenții pentru soluții open source, +Pluswerk luminează drumul către transformarea digitală a companiilor.

Expirat
PHP Developer  -  +Pluswerk

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles