de ani Fără Frică...

Publicat 12 Nov 2019 | Reactualizat 12 Dec 2019 | Expiră 13 Dec 2019

PHP Developer

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cunostinte avansate PHP (Laravel Framework)
Cunostinte avansate HTML, CSS
Cunostinte JavaScript, jQuery
Operare baze de date (MySQL, MongoDBL)
Experienta in domeniu minim 3 ani
Capacitate de a lucra in echipa
Multitasking - trebuie sa fie capabil de a actiona in cadrul mai multor proiecte
Abilitați analitice - capacitatea de a analiza și a propune optimizari ale proceselor in cadrul proiectelor existente

Descrierea jobului

Participa activ la intretinerea aplicatiilor promovate si folosite de companie
Desfasoara activitati de proiectare, dezvoltare si optimizare a componentelor noi din aplicatii
Testeaza aplicatiile
Proiecteaza si modifica structura bazelor de date
Asigura mentenanta aplicatiilor existente
Colaboreaza cu colaboratorii externi dar si cu intreaga echipa pentru a atinge obiectivele companiei
Gestioneaza eficient timpul pentru a respecta termenele stabilite

Beneficii:
Salariu atractiv, se negociaza in cadrul interviului.
Program flexibil. Posibilitate colaborare.

Compania Top Global Services este specializata in dezvoltarea de aplicatii IT care genereaza rapoarte de Business Intelligence. Aplicatia principala Topchecks.ro

Expirat
PHP Developer  -  Topchecks.ro

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles