Publicat 19 Sep 2019 | Reactualizat 10 Oct 2019 | Expiră 19 Oct 2019

Personal vopsitorie industriala

CONFIDENTIAL
5 posturi

Candidatul ideal

Studii medii (de preferinta profil tehnic)
Experienta relevanta intr-o pozitie similara (constituie avantaj)
Capacitate de interpretare a documentatiilor tehnice (constituie avantaj)
Atitudine pozitiva
Atentie la detalii

Descrierea jobului

Responsabilități:

Pregateste suprafetele de vopsit si vopseaua ce va fi folosita
Efectueaza operatia de vopsire in camp electrostatic, cu ajutorul pistolului
Urmareste si controleaza procesul de uscare a pieselor in cabina de vopsit
Monitorizeaza temperatura de uscare si timpul de mentinere in cabina, a reperelor vopsite
Verifica piesele din punct de vedere cantitativ si calitativ dupa operatia executata

Beneficii oferite:

Tichete de masa
Decontare transport (2 linii RATUC)
Bonus de performanta
Asigurare medicala privata
Pensie privata

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Personal vopsitorie industriala  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles