Personal suport productie

MAXIGEL Romania 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Persoana dornica de a invata si de a se dezvolta in domeniul tehnic
Abilitati foarte bune de planificare si organizare a timpului si a resurselor
Abilitati numerice
Orientare catre rezultat
Capacitate de relationare si comunicare
Cunostinte de operare Word, Excel
Studi superioare (de preferat in domeniul tehnic)
Experienta pe o pozitie similara de minim 1 an in domeniul tehnic (constituie avantaj)

Descrierea jobului

Colaboreaza indeaproape cu Managerul de Productie, Inginerii de dezvoltare produs si cu Managerul de Calitate
Redacteaza si actualizeaza fluxurile tehnologice pentru produsele fabricate
Redacteaza instructiuni de montaj pentru produsele finite realizate
Completeaza fise de calitate pentru produsele ce urmeaza a fi livrate
Depisteaza problemele de calitate aparute, se documenteaza in ceea ce priveste rezolvarea acestora si colaboreaza cu personalul departamentului tehnic pentru remediere
Raporteaza Managerului de Productie situatiile critice aparute si care impun schimbari in fluxul de productie
Vine cu propuneri de imbunatatire activitate si flux tehnologic.

Beneficii:
Contract de munca perioada nedeteminata
Salariu atractiv plus tichete de masa
Training de specialitate
Posibilitatea dezvoltarii profesionale intr-o companie aflata in continua expansiune.

Maxigel este furnizorul numarul 1 de echipamente alimentare si frigorifice din Romania. Avand o experienta de peste 27 de ani, compania noastra dispune de o infrastructura puternica, avand filiale si showroom-uri ce acopera intreg teritoriul Romaniei, in Bucuresti, Ploiesti, Brasov, Cluj, Constanta, Iasi, Sibiu, Timisoara, Craiova, Oradea si Pitesti.
Maxigel ofera, prin departamente specializate, un pachet complet de servicii: consultanta, proiectare, finantare, livrare prin intermediul propriilor masini de transport, service si mentenanta echipamentelor furnizate la nivel national.
Firma noastra isi desfasoara activitatea in conformitate cu cele mai inalte standarde europene prin implementarea sistemului de management integrat calitate-mediu ISO 9001 si ISO 14001, certificat international de Societatea de certificare a sistemelor de management TUV Austria.
Maxigel targheteaza segmentele premium si mediu ale pietei oferind echipamente ale celor mai cunoscuti producatori in domeniu din Italia si Germania. Suntem furnizorul celor mai importanti clienti din Romania, iar performantele companiei noastre au fost premiate in fiecare an de Camera de Comert si Industrie a Romaniei.

www.maxigel.ro

Publicat 1 Iun. 2022 Reactualizat 1 Iul. 2022 Expiră 1 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.