Publicat 17 Aug 2017 | Expiră 17 Sep 2017

Personal specializat pentru vulcanizare in Norvegia

50 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam personal specializat pentru vulcanizare in Norvegia
Se lucreaza la schimbarea anvelopelor, pneuri, echilibrare, indreptari jante
Cerinte:
Minim 3 ani pe o pozitie similara
Limba engleza la nivel conversational
Experienta in strainatate constituie avantaj

Este o muncă sezonieră de 4-7 saptamani , de doua ori pe an, in zona Oslo.

Descrierea jobului

- Ridicați vehiculele, utilizând cricuri hidraulice
- Repararea rotilor
- Deblocarea și scoaterea roțile de pe vehicule
- Verificarea roțile pe mașinile de echilibrare
- Identificarea dimensiunii anvelopei etc.

- 18,50 € / brutto / oră (170 NOK)
- Salariul lunar începe de la 3100 € / brut ( aprox 2000 – 2200 Euro NET)
- minimum 37,5 ore lucratoare pe saptamana+ posibilitatea de a lucre ore suplimentare
- Salariu la fiecare doua saptamani
- Echipament de protective oferit de angajator
- Cazare oferită de angajator, platita de candidat (aproximativ 250-300 euro / pe 2 saptamani)

Daca sunteti interesat va rog sa trimiteti CV in Engleza
2 scrisori de recomandare de la un fost angajator
Poze de la locul de munca

DK Recruitment Services in an international recruitment agency which operates in the whole European Union. The company was established in 2007. Since 2007 we placed more then 8000 qualified personnel Europe wide. Our company is active in construction, industry, food production, healthcare, hotel and catering and distribution & logistics.
You can contact us by email: [email protected], by phone on +40747 564 071.
Our web is www.dkrs.sk. You can also follow us on facebook: DK Recruitment Services

Expirat

• Analizati cu atentie informatiile din cadrul anunturilor de recrutare! Daca aveti dubii in privinta veridicitatii anumitor date sau in cazul unor solicitari suplimentare ale angajatorilor (trimiterea de documente personale, sume de bani etc.), va rugam sa ne scrieti la [email protected].

Personal specializat pentru vulcanizare in Norvegia  -  DK Recruitment Services s.r.o.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles