Personal spalatorie covoare

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Serios, punctual si darnic de munca.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
-Aspirarea finala a covoarelor.
-Măsurarea covoarelor si etichetarea înaintea sa fie livrate
-operarea mașinii de spalat.

Beneficii:
-Salariu plus comision

Asociatia World Wide, a fost infiintata in 2008 in Constanta. Aceasta se ocupa cu ajutorarea copiilor bolnavi de SIDA, din cadrul familiilor care au copii neinstutionalizati.
Promoveaza ajutorarea acestor copii prin evenimente in scop caritabil, spectacole, dineuri, etc.
A infiintat un centru de reciclare deseuri plastice si de hartie, iar banii reveniti din urma reciclarii acestora se indreapta catre familiile cu aceste cazuri speciale.
Publicat 18 mai 2022 Expiră 17 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos