Personal simigerie: casier, pizzar si brutar

Simigeria Campeneasca S.R.L. 6 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Ești în căutarea unui loc de muncă?

Simigeria PETRU este în căutare de persoane care dețin o atitudine pozitivă și dornice să inspire zilnic clienții noștri, dar și să le încânte ziua cu produsele PETRU!

Căutăm personal pentru postul de casier, pizzar și brutar. Nu punem accent pe experiență. Tot ceea ce trebuie să știi să faci este să fii pozitiv și axat pe dezvoltare continuă. Pe restul le vom învăța împreună

Descrierea jobului

Care vor fi atribuțiile tale pentru posturile menționate anterior?

Casier:
  • oferi produse spre vânzare clienților în baza bonului fiscal;
  • oferi informații clienților legate de produsele noastre;
  • închiderea zilei, scoți Z-ul și întocmești registru de casă;
  • soliciți la timp produsele și te asiguri că ai în permanență produse la raft;
  • menții curățenia vitrinei;
  • verifici stocurile mărfurilor.

Pizzar:
  • verifici calitatea materiilor prime și termele de valabilitate ale acestora;
  • prepari pizza după rețetele noastre;
  • verifici stocurile materiilor prime și te asiguri că ai materie primă pentru desfășurarea activității zilnice;
  • pregătești tăvile pentru coacere;
  • asiguri curățenia echipamentelor folosite;
  • asiguri procesul de coacere al produselor.

Brutar:
  • pregătești spațiul de lucru pentru buna desfășurare a activității zilnice;
  • prepari produsele de patiserie după rețetele noastre;
  • recepționezi materia primă;
  • asiguri procesul de coacere al produselor;
  • respecți graficul de coacere pentru a avea produse calde mereu.

Ce oferim?
  • salariu avantajos;
  • bonusuri motivante;
  • tichete de masă;
  • calificare la locul de muncă;
  • o masă pe zi;
  • mediu plăcut de muncă;
  • suport constant în desfășurarea activității;
  • contract pe perioadă nedeterminată;

Simigeria PETRU a luat naștere în 1939, iar odată cu ea și o tradiție ce dăinuiește și astăzi, mărturie că lucrul făcut cu pasiune nu cunoaște măsura timpului.

După o rețetă autentică, la Simigeria PETRU se meșteșugăresc renumiții covrigi, pizza apetisantă, sandwich-urile gustoase, bunătățile dulci și sărate de patiserie. Simigeria PETRU dă viață aromelor și deserturilor ce te ispitesc să te bucuri de gustul unic, care păstrează tradiția și farmecul de odinioară

Vă așteptăm cu drag în Echipa PETRU!
Publicat 5 Oct. 2022 Reactualizat 2 Nov. 2022 Expiră 4 Nov. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.