Publicat 22 Apr 2021 | Expiră 22 Mai 2021

Personal servire, ajutor bucatar

10 posturi

Candidatul ideal

Persoana sociabila, serioasa, responsabila, cu spirit de echipa si care doreste sa isi construiasca o cariera pe termen lung
Una din traditiile companiei noastre este promovarea managerilor din randul angajatilor
Experienta nu este necesara

Descrierea jobului

Sa indeplineasca sarcinile specifice fiecarui post
Sa cunoasca si sa promoveze produsele comercializate
Sa dea dovada de amabilitate si promptitudine in relatia cu clientii
Sa ofere suport colegilor, atunci in cand este necesar
Sa asigure ordinea si curatenia spatiului de lucru

Se ofera un salariu atractiv si prime in functie de implicare si performante
Posibilitatea de a lucra alaturi de o echipa dinamica si motivata, intr-un ambient modern
Oportunitati reale de promovare in cadrul companiei

MADO activează in Romania inca din anul 2000, odata cu deschiderea primului magazin la Iasi.
In timp, visul nostru s-a transformat intr-un business de succes si noi, echipa MADO, continuam sa inovam si sa ne dezvoltam astfel incat sa pastram nivelul de satisfactie a clientilor nostri si sa ne asiguram ca raspundem continuu exigentelor unui numar cat mai mare de oameni fericiti, din cei care ne vizitează zilnic.
In restaurantele MADO, lucreaza zilnic 300 de oameni tineri, dinamici, entuziasti si zambitori!

Personal servire, ajutor bucatar  -  SC Mado Corporation SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles