Publicat 08 Ian 2016 | Expiră 09 Feb 2016

Personal salon infrumusetare Piatra Neamt

6 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal este o persoana tanara, placuta, pasionata de meseria sa, cu aptitudini profesionale deosebite.
Asadar, cautam colegi, nu doar simpli angajati, pentru ca noi ne dorim alaturi, pe cineva la fel de pasionat si dedicat ca si noi. Experienta candidatului trebuie sa fie de minim 1-2 ani, iar existenta unui portofoliu de clienti, desi nu este obligatorie, sporeste sansele candidatului.
Cautam:
*Coafeze
*Manichiuriste
*Cosmeticiana

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Servicii de infrumusetare de cea mai buna calitate, atat tehnic cat si estetic;
- Diagnostic si recomandare de produse profesionale catre clienti;
- Respectarea programului de lucru, timpilor de lucru si programarilor;
- Promovarea serviciilor si produselor disponibile in salon;
- Perfectionare continua, cu mentinerea cunostintelor profesionale la zi;
- Colaborarea eficienta cu ceilalti membri ai echipei salonului;
- Respectarea procedurilor administrative ale companiei.

Beneficii:
- Pachet salarial motivant ;
- Contract de munca pe termen lung in conditiile respectarii obligatiilor de serviciu;
- Pregatire profesionala continua;
- Lucrul in cadrul unei echipe de profesionisti ;
- Conditii de munca excelente.

Annes Beauty Studio , salon specilizat in servicii de infrumusetare: hair-styling, manichiura-pedichiura si cosmetica.

Strategia noastra are ca piloni principali respectul fata de client, atmosfera destinsa, ambianta familiara in care clientul se poate relaxa si se poate bucura de servicii de calitate, o evadare din cotidian intr-un salon intim si confortabil.

Detalii la telefon 0741 054 906 .

Te asteptam la noi in echipa!

Expirat
Personal salon infrumusetare Piatra Neamt  -  Annes Beauty Studio