Publicat 17 Feb 2017 | Expiră 20 Mar 2017

Personal salon cosmetica canina - Groomer

1 post

Candidatul ideal

Echipa Exclusive Vets cauta un membru nou pentru salonul de cosmetica - Groomer.
Viitorul nostru coleg/colega trebuie sa fie in primul rand iubitor de animale, rabdatoare, sociabila si cu spirit de echipa.
Pachet salarial motivant (carte de munca, salariu fix, comision din incasari, bonusuri in functie de realizari)

Constituie avantaj diploma de Coafor canin,atestat de Groomer sau experienta in domeniu.

Descrierea jobului

Daca esti iubitor/iubitoare de animalute, iti oferim sansa de a lucra intr-un salon specializat pe frizerie canina.
Jobul presupune toaletarea cainilor/pisicilor: tuns, spalat, descalcit, uscat, periat etc.

Beneficii oferite:
- lucru intr-un mediu elegant si confortabil;
- lucru cu echipamente moderne;
- pastrarea locului de munca indiferent de sezon;
- salariu atractiv;
- formalitati de angajare legale.

Descrierea companiei

Companie Romaneasca

Personal salon cosmetica canina - Groomer  -  Der Mobile Tierarzt SRL

Avem rezoluții bune de ținut tot anul.
Vrei și tu una?

Da, surprinde-mă