de ani Fără Frică...

Publicat 28 Iun 2007 | Expiră 29 Iul 2007

personal room-service in spital

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- fire dinamica
- atitudine pozitiva
- orientare catre client
- amabilitate
- cunostinte medii de limba engleza

Descrierea jobului

- preluarea comenzilor de la pacientii din saloane
- servirea pacientilor din saloane cu produsele comandate
- completarea documentelor de evidenta stoc si a notelor de consum pe saloane
- insotirea clientilor de la receptie clinica catre receptie spital

Nu este necesara experienta.
Disponibilitate pentru program full time in 3 ture.

MedLife, cel mai mare furnizor integrat de servicii medicale din Romania, a deservit in anul 2006 un numar de peste 500.000 pacienti in cele 20 de centre medicale proprii, dintre care 274.000 numai in Hyperclinica - concept medical de mari dimensiuni unic in Romania.

Pentru cei 100.000 clientii corporativi MedLife a deschis la inceputul anului curent si cel mai mare spital privat din Romania - Memorial Hospital, precum si o divizie proprie de asigurari - Asilife. Cu o experienta de 12 de activitate in domeniu sanatatii MedLife are in prezent o echipa de peste 400 de angajati in regim permanent. Daca ai incredere in tine si crezi in performanta, te invitam alaturi de noi. Poti aplica la noi utilizand pagina de site www.medlife.ro.

Expirat
personal room-service in spital  -  MedLife

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles