Publicat 04 Mar 2019 | Reactualizat 03 Apr 2019 | Expiră 04 Apr 2019

Personal Restaurant pe Faleza Dunarii- Galati (Bucatari, Pizzari, Barmani, Ospatari, etc)

CONFIDENTIAL
10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Restaurant pe Faleza Dunarii din GALATI, angajeaza:

  • Bucatari,
  • Ajutori Bucatari,
  • Pizzari,
  • Brutari,
  • Barmani,
  • Ospatari,
  • Personal Spalat Vase,
  • Femeie de Serviciu.
Experienta este necesara pentru posturile de Bucatari, Pizzari, Barmani si Ospatari.

Descrierea jobului

Beneficiile si responsabilitatile difera in functie de postul la care aplicati.

Va rugam sa completati in mini interviu pentru ce pozitie aplicati la acest job.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Personal Restaurant pe Faleza Dunarii- Galati (Bucatari, Pizzari, Barmani, Ospatari, etc)  -  CONFIDENTIAL