Personal Restaurant (Bucatar / Ospatar)

TRADE WINE FOOD 360 SRL 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Suntem in cautarea a noi colegi care sa ne ajute la servirea si prepararea celor mai bune si de calitate mancaruri pentru oaspetii restaurantui nostru,
  • Ai experienta si vrei sa lucrezi ca Ajutor Ospatar, Ospatar, Ajutor Bucatar, Bucatar,
  • Limba Engleza constituie un avantaj.
Asteptam aplicatia ta.

Descrierea jobului

  • Restaurant nou L'Evoque 360 in Bucuresti, sector 1, cu terasa, meniu fine dinning, servire a la carte.
Beneficii:
  • Salariul se negociaza in cadrul interviului in functie de experienta
  • Lucru in ture.
  • Program restaurant 10:00 - 22:00;
  • O masa calda pe zi.
  • Mediu de lucru placut,
  • Echipa tanara;
  • Transportul asigurat.

Publicat 21 Sept. 2022 Reactualizat 19 Oct. 2022 Expiră 21 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.