Personal restaurant: ajutor bucatar, pizzar, ajutor pizzar, ospatar, barman

Oraș de lucru
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Prezenta placuta;
  • Persoana comunicativa;
  • Atentie distributiva, solicitudine;
  • Disponibil imediat;
  • Capacitate de adaptare, spirit de echipa;
  • Rezistenta la stres;
  • Experienta minim 6 luni intr-un post similar;
  • Pasionat de gatit;
  • Capacitate de lucru in echipa.

Descrierea jobului

Cautam pentru restaurantul Carmello by the Sea din OLIMP: ajutor de bucatar, pizzar/ajutor pizzar, ospatar, barman, personal curatenie
  • Contract de munca;
  • Loc de munca stabil;
  • Salarizare motivanta;
  • Oferim masa si cazare pentru cei din alte localitati pe perioada 1Iunie - 30 septembrie;
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala;
  • Bonusuri, in functie de realizari.

Cu o experienta de peste 5 ani in domeniul HoReCa, compania deschide un nou lant de restaurante in Bucuresti, marca Carmello.
CasaDeMare, Olimp (www.casademare.ro)
CasaBlanca, Olimp (www.casablancaolimp.ro)
CasaStavros, 2 Mai (www.casastavros.ro)
HaciendaDeMare, Olimp (www.haciendademare.ro)
CopahavanaBeach (www.copahavana.ro)
Publicat 16 mai 2022 Expiră 15 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos