Publicat 03 Mai 2019 | Reactualizat 16 Mai 2019 | Expiră 03 Iun 2019

PERSONAL RESPONSABIL CU CURATENIA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

SaraMob se extinde!
Iată responsabilităţile pentru postul de responsabil curatenie:
Atribuții:
- intretinere spatii birouri
- intretinere spatii rezidentiale
- intretinere spatii sanitare

Descrierea jobului

Iata cerintele pentru responsabil curatenie:

- meticulozitate
- dedicare
- responsabilitate
- rabdare
- seriozitate
- loialitate
- atitudine pozitiva
- invatare continua
- adaptabilitate
- spirit de observartie
- capacitatea de comunicare
- fara antecedente penale

Design și producție mobilier la comandă. Oferim consultanță de specialitate în găsirea celor mai bune soluții de amenajare a unui spațiu, fie că este vorba de o locuință, un spațiu comercial sau administrativ. Implementăm idei folosind o gamă variată de materiale fie că este vorba de HI-MACS, sticlă vopsită, sticlă șablată, inox, aluminiu, MDF vopsit, MDF acrilat, MDF înfoliat, MDF furniruit, lemn masiv, o gamă largă de PAL melaminat, piele și stofe pentru capitonat și tapisat. Mobilierul se realizează la comandă, în urma unui proiect bine stabilit, după dimensiunile, materialele, culorile și accesoriile alese împreună.

Expirat
PERSONAL RESPONSABIL CU CURATENIA  -  Saramob Design