Personal Receptie

4 Cardinals Cxc S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Căutăm o persoană:
- Responsabilă, organizată, capabilă să lucreze în echipă, atentă la detalii;
- Care să cunoască la nivel conversațional limba engleză;
- Cu prezenţă agreabilă, amabilitate și dornică să soluționeze orice situație apărută;
- Cu atitudine pozitivă în întâmpinarea clienţilor şi în relația cu colegii;
- Cu asumarea răspunderii pentru calitatea serviciilor oferite;
- Dornică de a învăța și de a se dezvolta constant;

Aspectele următoare NU sunt obligatorii, dar constituie un avantaj:
- Experienta anterioara intr-o pozitie similara;
- Cunoașterea limbii engleze la nivel avansat, sau a altor limbi străine;
- Abilitatea de a lucru cu ușurință pe PC, sau în programele MC;
- Cunoașterea unui program de gestiune a rezervărilor;

Descrierea jobului

Activități principale:
- Primirea și cazarea clienților;
- Transmiterea către clienți a detaliilor legate de amplasarea camerei, orele pentru servirea micului dejun, parcare și alte informații utile;·
- Soluţionarea eficientă a tuturor solicitărilor clienților sau a situațiilor neprevăzute;
- Efectuarea documentelor de înregistrare a clienților si înregistrarea datelor în sistemul informatic de gestiune hotelieră;
- Încasarea corectă a contravalorii serviciilor;
- Asigurarea liniștii si a ordinii in interiorul hotelului;

Program de lucru: 6h/zi –> 16:00 – 22:00 // 15:00 – 21:00
Full Time sau Part Time în funcție de disponibilitatea dumneavoastră.

Dacă doriți să vă alăturați echipei, lăsați CV-ul în anunț.

Vă așteptăm în echipa noastră!

Descrierea companiei

4Cardinal's Hotel Boutique
Publicat 31 Mai 2022 Expiră 30 Iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.