Publicat 18 Oct 2019 | Expiră 18 Nov 2019

Personal proiectare constructii

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Abilitati de planificare si gestionare a timpului;
Disponibilitate pentru deplasari in interes de serviciu;
Foarte bune abilitati de comunicare, usurinta in initierea si sustinerea facila a relatiilor interpersonale;
Ambitie, orientarea spre rezultate si capacitate de automotivare;
Gandire logica, structurata, memorie peste medie, usurinta in a invata noi cunostinte de factura tehnica;
Spontaneitate;
Atitudine proactiva si pozitiva;
Dorinta de a-si construi o cariera pe termen lung in companie;
Capacitate de analiza si sinteză;
Spirit de echipa;
Atentie la detalii;
Organizat si riguros.

Descrierea jobului

Arhitect cu experienta in vederea elaborarii proiectelor de arhitectura fazele de proiectare sf; dtac, pt , dde. (minim 3 ani experienta);
Inginer structurist cu experienta in vederea elaborarii proiectelor de arhitectura fazele de proiectare sf; dtac, pt , dde. (minim 3 ani experienta);
Inginer instalatii : termice , electrice, sanitare, ventilatii, cu experienta in vederea elaborarii proiectelor de arhitectura fazele de proiectare sf; dtac, pt , dde. (minim 3 ani experienta);
Cerinte:
-proiectarea infrastructurilor si suprastructurilor din beton armat si metal pentru constructii civile si industriale, Fazele SF, PT si DE, breviar de calcul, caiete de sarcini, antemasuratori.
- intocmire servicii de proiectare specifice studiilor ( retele de apa canal, constructii, instalatii pentru constructii ) care cuprinde intocmirea planselor si a memoriilor, caietelor de sarcini pentru toate fazele de proiectare ( SF, PT, DTAC )
- realizarea listelor de cantitati si a partii economice aferente proiectelor intocmite
- obtinerea avizelor, asistenta tehnica in santier si urmarirea executiei lucrarilor
- sustinerea proiectelor in fata verificatorilor de proiecte si corectarea eventualelor neconcordante
- efectuarea releveelor acolo unde este cazul;
Inginer ofertare: intocmire devize lucrari

Cerinte:
- Intocmire devize si situatii de lucrari- cunostinte Windev-Softeh
- Antemasuratori
-Intocmire propuneri tehnico-financiare in vederea depunerii de oferte la procedurile de atribuire prin licitatii publice, sau la solicitarea potentialilor clienti;
- Introduce datele in programe speciale de calcul a devizelor;
- Verifica conformitatea lucrarilor executate si masurate, in conformitate cu proiectul tehnic;
- Verifica cantitatile de lucrari predate catre devizare sau ofertare, in conformitate cu proiectul tehnic;

Firma de proiectare, cautam personal calificat, Arhitect, Ingineri Constructii in vederea angajarii in compania noastra. Se cere abilitate de adaptare la nou, seriozitate si dorinta de perfectionare. Oferim conditii de munca exceptionale, pachet salarial motivant pe masura muncii depuse, precum si sansa de a lucra alaturi de o echipa tanara, dinamica si profesionista.

Expirat
Personal proiectare constructii  -  Dat Constructive S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles