Publicat 24 Aug 2020 | Reactualizat 21 Sep 2020 | Expiră 24 Sep 2020

Personal productie

25 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ne dorim sa ai urmatoarele calitati:
Dorinta de munca
Spirit de echipa
Indemanare
Dinamism
Organizare
Capacitate de invatare rapida

Descrierea jobului

Fritzmeier Engineering Sibiu,
Companie germana producatoare de cabine pentru masini industriale, utilaje pentru constructii si utilaje agricole.

Cautam colegi noi pe urmatoarele posturi:
- Sudura manuala si robotizata WIG / MIG / MAG
- Operator masini cu comanda numerica (MUCN, CNC)
- Operator slefuire / polizare
- Montator subansamble
- Vopsitor in camp electrostatic / lichid
- Lacatus mecanic
- Operator mentenanta
- Analist calitate
- Disponent / Material planner

Oferim :
- Lucru in 2 schimburi de luni pana vineri
- Pachet salarial motivant
- Bonus de performanta lunar
- Tichete de masa
- Ore Suplimentare platite dublu
- Analize medicale gratuite anual
- Echipament de lucru
- Decontare / Asigurare Transport
- Prime semestriale functie de performanta

Fritzmeier is a leading system supplier of complete cabs, system modules, and cladding components for manufacturers of off-highway and utility vehicles. We are the world market leader in forklift cabs, and also make cabs for construction and agricultural machines, as well as niche markets.

Expirat
Personal productie  -  SC Fritzmeier Engineering SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles