Publicat 26 Feb 2020 | Reactualizat 25 Mar 2020 | Expiră 28 Mar 2020

Personal Productie

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Societatea noastra angajeaza personal in productie pentru urmatoarele posturi:

- electrician executie panouri electrice
- tehnicieni/electricieni/mecanici pentru executie bobine transformatoare de putere
- tehnicieni/electricieni/mecanici/personal necalificat pentru asamblare bobine transformatoare de putere
- personal pentru utilizarea masinilor circulare, de frezare- model vechi, abric, in cadrul atelierului de Izolatii

Descrierea jobului

Se ofera:
- training la locul de munca
- pachet salarial atractiv in functie de performante
- prime de Pasti, Craciun si concediu
- bonuri de masa in valoare de 15 lei tichetul
- asigurare medicala
- alte prime

Cerinte:
- persoane serioase, dornice sa invete
- studii absolvite conform postului pentru care se aplica
- dexteritate, implicare si spirit de echipa.

Retrasib face parte din grupul SGB-SMIT, care este unul dintre lideri pe piata din Europa in ceea ce priveste productia de transformatoare de puteri medii si mari. Retrasib are radacini inca din 1895, cand era “Sectia de utilitare, confectii si reparatii echipamente electrice” a Uzinei Electrice.
In momentul de fata Retrasib produce transformatoare si autotransformatoare de putere pentru productie, transport, distributie energie electrica si pentru destinatii speciale: statii de transformatoare mobile, statii transport feroviar si metrou, parcuri si sectoare industriale cu profil metalurgic, chimic, extractiv si nu numai.
Grupul nostru se afla in continua crestere si dezvoltare, daca in 2014 Retrasib era a sasea companie din grup, azi grupul este format din 13 companii cu sedii in Germania, USA, Malaezia, Olanda, Romania, Republica Ceha, India, China, Africa de Sud si Franta.

Expirat
Personal Productie  -  Retrasib SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles