Publicat 10 Mai 2019 | Reactualizat 07 Iun 2019 | Expiră 10 Iun 2019

PERSONAL PROCESARE NUMERAR

20 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii medii;
- cunostinte de operare PC si experienta in gestionarea numerarului/valorilor– reprezinta avantaj;
- capacitate de mentinere a atentiei, spirit de observatie, indemanare si rapiditate, rezistenta la stress;
- persoana dinamica, responsabila;
- disponibilitate de lucru in ture preponderent de noapte, 5 nopti din 7 pe saptamana sau ture de 12/36 h, alternativ zi/noapte.

Descrierea jobului

Verificator de Valori - responsabil cu manipularea si gestionarea sacilor cu valori;

Operator Introducere, Validare si Prelucrare Date - raspunde de introducerea datelor in sistemul informatic;

Verificator de Bani - raspunde de:
- numararea, verificarea integritatii, a capacitatii de circulatie si autencitatii banilor; - banderolarea, semnarea si stampilarea banderolelor pachetelor de bancnote;
- incarcarea si descarcarea cu valori a casetelor ATM.

Beneficii:
- oferta salariala motivanta;
- acordarea sporului de noapte in procent de 25% si spor de week-end in procent de 8% in raport cu numarul de ore lucrate, plata orelor suplimentare,
- tichete de masa in valoare neta de 300 lei in raport cu numarul zilelor lucrate din luna,
- plata salariului la timp, siguranta locului de munca, tinuta de lucru gratuita, dotare corespunzatoare in raport cu activitatea desfasurata,
- training de specialitate asigurat la inceputul activitatii pentru o mai buna intelegere si adaptare la sarcinile de lucru;
- posibilitatea de a lucra si a va dezvolta in cadrul unei companii multinationale, intr-un mediu de lucru profesionist, cu posibilitati de promovare si dezvoltare profesionala continua.

S.C. G4S Cash Solutions este membra a G4S plc., corporatie internationala care furnizeaza solutii de securitate cu operatiuni in peste 110 tari din intreaga lume si are mai mult de 611.000 de angajati. In Romania, G4S Cash Solutions este prezenta din 2002, fiind specializata in furnizarea serviciilor de transport valori, administrare a numerarului, alimentare si intretinere de nivel I ATM-uri (bancomate). Totalizeaza astazi aproape 2300 de salariati si are o infrastructura teritoriala dezvoltata formata din 8 Centre de Procesare si alte 16 puncte de operatiuni la nivel judetean. Clientii nostri sunt companii de top pe piata romaneasca, precum: Raiffeisen Bank, ING, UniCredit Tiriac Bank, Banca Transilvania, BRD, Banc Post, OTP Bank, Piraeus Bank, City Bank, Lidl, Grupul Inditex, Mango s.a.

Expirat
PERSONAL PROCESARE NUMERAR  -  S.C. G4S Cash Solutions S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles