Publicat 15 Ian 2014 | Expiră 16 Feb 2014

Personal pentru vase de croaziera, vorbitori de limba engleza / germana pentru sezonul 2014

50 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam personal cu experienta pe vase de croaziera sau in hoteluri de 4-5*

Descrierea jobului

Administrators and Purser (cu program de zi/noapte)
doar cu experienta anterioara pe vase de croaziera
cunoasterea de cel putin 2 limbi straine limba germană-engleză, engleză - franceză, engleză - spaniolă
Bar waiters si restaurant waiters doar cu experienta anterioara pe vase de croaziera
Maitre`D doar cu experienta in aceasta pozitie pe vase de croaziera
Cabin steward/ess doar cu experienta pe vase de croaziera
Bartender doar cu experienta pe vase de croaziera
Pentru bucatarie necesara experienta in hoteluri 4-5* sau vase de croaziera,avand nevoie de urmatoarele diplome si certificate
-Commis de Cuisine
- CHEF DE PARTIE
- SOUSE CHEF
Salarii cuprinse intre 1000-2500 Euro

Trimiteti CV-urile in engleza,cu poza ,referinte in engleza la adresa de e-mail :jobs.romania@cosmosltd.com

Descrierea companiei

Recrutarea de personal pentru vase de croaziera

Expirat

Personal pentru vase de croaziera, vorbitori de limba engleza / germana pentru sezonul 2014  -  MARSTAR LTD

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles