Personal pentru un nou depozit din Campia Turzii

CONFIDENTIAL - 10 poziții
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Companie multinationala cu o investitie noua in Romania, cauta pentru un nou depozit din Campia Turzii, colegi pentru urmatoarele posturi:

Magazioner (cu/fără autorizație de stivuitorist)
Supervizor depozit
Coordonator procese depozit
Responsabil vamă
Responsabil relații clienți
Laborant

Beneficii:
Pachet salarial atractiv (fix, bonus trimestrial);
Rambursarea cheltuielilor de transport;
Tichet de masă pentru fiecare zi lucrată;
Mediu de lucru nou și modern, condiții de muncă sigure;
Asigurare împotriva accidentelor de muncă;

Experienta nu este obligatorie, se va oferi instruire la depozitele companiei

Descrierea jobului

Companie multinationala cu o investitie noua in Romania
Publicat 13 mai 2022 Expiră 12 iun. 2022
Joburi similare