PERSONAL PENTRU SELECTIE SI RECRUTARE

EnMaison SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Candidatul ideal
- experienta in domeniul selectiei si recrutarii personalului
- cunoasterea limbii italiene la nivel mediu
- foarte organizat
- cu spirit de initiativa
- cunostinte PC: MS OFFICE, abilitatea de a realiza și de a întreține o bază de date
- abilități deosebite de comunicare, ascultare și empatie
- abilități excelente de planificare și organizare
- atitudine deschisă și pozitivă, orientare spre persoane și o buna capacitate observare și analiză comportamentală

Descrierea jobului

Tip job - part-time ( 4 ore)
Selectia, recrutarea si gestionarea de personal pentru servicii de ingrijire varstnici in Italia precum si in Timisoara.
- conceperea și postarea anunțurilor de recrutare pe toate canalele disponibile
- organizarea de interviuri
- colectarea datelor de la candidați și păstrarea lor intro bază de date a candidaților
- intocmirea dosarului pentru fiecare persoana selectionata
- să inițieze și să mențină o bună comunicare cu personalul prin telefon, e-mail și social media
- comunica constant și lucrează împreună cu echipa din Italia pentru a asigura buna desfasurare a activitatii
- gestiunea transportului pentru personal

EnMaison se ocupa cu servicii de ingrijire la domiciliu in Timisoara iar in Italia intermediaza contracte de munca pentru acelasi domeniu.
Publicat 2 Iun. 2022 Reactualizat 2 Iul. 2022 Expiră 2 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.