Personal pentru montaj usi interior si exterior Arad si Timisoara!

Brixia Evo S.R.L. 4 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Brixia angajeaza personal pentru montaj usi interior si exterior Arad si Timisoara!
Daca esti serios, dinamic cu sau fara experienta in montajul usilor, atunci te asteptam sa te alaturi echipei noastre de profesionisti.

Cerinte:
  • de preferat minim de experienta
  • disponibilitate pentru munca in echipa
  • abilitati de comunicare cu cllientii
  • de preferat carnet de conducere categoria B
  • seriozitate si bunavointa

Descrierea jobului

Beneficii:
  • contract de munca in conditii legale
  • echipament de protectie
  • medicina muncii
  • salar motivant
Publicat 30 Mai 2022 Reactualizat 27 Iun. 2022 Expiră 29 Iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.