Publicat 20 Apr 2017 | Reactualizat 26 Apr 2017 | Expiră 21 Mai 2017

Personal pentru magazine de lux la Londra, Paris, Berlin

20 posturi

Candidatul ideal

Daca esti o persoana dinamica, ai abilitati in vanzari si iti doresti sa lucrezi in cele mai exclusiviste zone comerciale din Londra, Paris, Berlin sau Amsterdam, alatura-te echipei companiei Sakare.

Esti bine-venit in familia SAKARE daca:
-ai experienta in vanzari, promotii sau vrei sa incepi o cariera in acest domeniu, in strainatate.
-esti motivat sa castigi bani pe masura efortului depus
-ai o personalitate dinamica si detii bune abilitati de comunicare
-esti vorbitor de limba engleza si/sau franceza, germana, la nivel conversational/avansat.

Asteptam sa trimiti CV-ul tau pe adresa de e-mail recruiting@protos.ro pentru a aplica
prin intermediul Agentiei Protos si a obtine un post de Consilier Vanzari la Compania SAKARE !

Grabeste-te,aplica, fii pozitiv si energic la interviu iar angajarea se face rapid si fara comisioane de recrutare!

Descrierea jobului

Programul de lucru este de 10 ore pe zi / 6 zile pe saptamana.
Cazare in conditii foarte bune (12 GBP/zi inclusiv utilitatile la Londra, 15 euro/luna inclusiv utilitatile la Paris, Berlin si Amsterdam).
Bilet de avion decontat de angajator dupa doua luni de contract.
Comision de 15-30 % din vanzari, iar in primele 6 luni se asigura: la Londra minim garantat 1.000 GBP/luna (Venit mediu 2.500-3.500 GBP/luna), la Paris minim garantat 1.500 Euro/luna, la Berlin si Amsterdam minim garantat 1.200 Euro/luna (Venit mediu 2.800-3.500 euro/luna).

Agentia Protos a fost infiintata in anul 1993 si activeaza, in baza tuturor certificarilor nationale si internationale necesare, ca lider de piata in Romania in servicii legate de angajare in strainatate. In prezent, Protos este un grup de companii care opereaza in totalitate procesul de consultanta, fara a apela la colaboratori, si este, in acest sens, singura agentie din Romania.

In sfera de activitate, Protos reprezinta in Romania (pentru unele programe si in Estul Europei) marci de prestigiu la nivel mondial, precum: Sakare, Carnival Cruise Lines, Workaway International, Disney Cruise Line, Aida Cruises si Steiner.

Personal pentru magazine de lux la Londra, Paris, Berlin  -  PROTOS SRL