Publicat 26 Iun 2020 | Reactualizat 12 Iul 2020 | Expiră 13 Iul 2020

PERSONAL PENTRU CURATENIE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Societatea S.C. SKY GROUP S.R.L. cu sediu in Dumbravita ,str Superba, Nr 3. Jud Timis.

Femeie de serviciu sediu Dumbravita

Programul de lucru la sediul firmei este de la 07.00-15.30, de luni pana vineri.

Descrierea jobului

Asigurarea curateniei la sediului firmei.

De mai bine de 11 ani, compania Sky Group își păstrează poziția printre liderii pieței de printing din România. În tot acest timp, am continuat să construim pe o bază solidă de know-how și să îmbunătățim constant produsele și serviciile, răspunzând cerințelor de funcționalitate și competitivitate cu eficiență și dinamism.

Sky Group este unic importator si distribuitor ai produselor Sky Print si de curand unici importatori ai echipamentelor de printare ( imprimante si multifunctionale ) marca Pantum (by Lenovo )

Cu o retea de distributie de peste 1000 de revanzatori la nivel national , peste 60 de angajati ,o linie proprie de productie , o linie CTC , depozit in Timisoara si Bucuresti , compania se dezvolta exponential de la an la an ,oferind totodata angajatilor oportunitatea de avansare accelerata in cadrul companiei.

Sky Group dispune de unul dintre cele mai puternice departamente de telesales atat pe distributia nationala cat si pe departamentul B2B.

Pentru mai multe detalii despre companie va invitam sa accesati siteurile noastre : www.skygroup.ro , www.skyprint.ro

Expirat
PERSONAL PENTRU CURATENIE  -  Sky Group

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles