Publicat 26 Iul 2019 | Expiră 26 Aug 2019

Personal pentru activitatea de conformitate

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Absolvent al unei facultăţi cu profil economic
- Cunoștințe bune de contabilitate
- Cunoștințe bune de operare PC MS Office (Word, Excel, Outlook)
- Abilitati bune de comunicare și relaționare
- Spirit de echipă, implicare, inițiativă
​- Domiciliul în București
- Constituie avantaj experienţa bancară

Descrierea jobului

- Efectuează acțiuni de conformitate la structurile funcționale din cadrul băncii
- Întocmește informări privind modul de exercitare a activității de conformitate la nivelul băncii
- Urmăreşte realizarea acţiunilor de control administrativ, tehnic şi financiar conform programului aprobat

Banca Centrală Cooperatistă CREDITCOOP este bancă centrală pentru 38 de bănci cooperatiste și are un număr de 17 agenții în țară.

Expirat
Personal pentru activitatea de conformitate  -  Banca Centrala Cooperatista CREDITCOOP

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles