Publicat 20 Iul 2019 | Expiră 20 Aug 2019

PERSONAL OPERATIV VANZARI BACK-OFFICE

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Atitudine activa si pozitiva ;
- Abilitati bune de comunicare si organizare, gandire logica si spirit de echipa;
- Adaptabilitate la cerintele postului;
- Cunostinte bune operare PC, ERP, inclusiv pachetul Office(Excel,Word );

Descrierea jobului

Responsabilitati :
- promovarea si vanzarea produselor companiei printr-o abordare activa si pozitiva;
- cunoasterea produselor comercializate si a programelor informatice utilizate de societate;
- acordarea de asistenta clientilor in procesul de vanzare si livrare a produselor
( comunicare preturi, preluare comenzi , organizare livrari )
- oferirea de suport de specialitate echipei de vanzari din teren ;
- mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti ( contacte periodice; transmitere oferte ) ;
- intocmirea de documente contabilitate primara si situatii specifice.
Beneficii:
- lucrul intr-un mediu placut si stabil , remuneratie motivanta functie de realizari .

Societatea CONTRADE functioneaza din anul 1992 si are ca obiect de activitate importul si distributia la nivel national de anvelope si camere auto .

Expirat
PERSONAL OPERATIV VANZARI BACK-OFFICE  -  CONTRADE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles