de ani Fără Frică...

Publicat 19 Ian 2008 | Reactualizat 17 Feb 2008 | Expiră 19 Feb 2008

Personal Necalificat - firma de curatenie

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Pot aplica toate persoanele apte de munca, dinamice si serioase, fie femei sau barbati.

Vor avea prioritate persoanele pana in 40 de ani.

Acest post necesita aviz medical si cazier curat !

Descrierea jobului

Acest post consta in prestarea de servicii de curatenie - utilizand echipamente de protectie adecvate, specifice activitatii.
Folosim doar solutii si utilaje profesionale.

Program de lucru max 8 ore.
Salariu motivant.
Contract de munca.
Transport.
De asemenea asiguram training gratuit.

Relatii la telefon: 0721.373.808 sau 0788.802.143

Firma specializata in servicii profesionale de curatenie si intretinere pentru firme, birouri, locuinte - apartamente, vile, magazine, hoteluri, banci, institutii.

De asemenea prestam servicii de curatenie dupa constructor; spalat / curatat fatade sticla, mochete, covoare etc

Solutii optime, personal calificat, utilaje de ultima ora, produse ecologice - calitate garantata.

Apeleaza cu incredere la ROCLEAN Constanta.

Expirat
Personal Necalificat - firma de curatenie  -  SC ROCLEAN 2004 SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles