Publicat 02 Oct 2020 | Reactualizat 21 Oct 2020 | Expiră 01 Nov 2020

Personal necalificat - Depozite - München/Germania

90 posturi

Candidatul ideal

Firma germana, angajeaza personal necalificat pentru munca in Depozite de textile din zona München (Germania).

Contractul se face pe perioada pe determinata de 9 luni.

Jobul presupune alegerea, ambalarea și organizarea marfurilor in vederea expedierii pentru comenzi online.

Descrierea jobului

Se va lucra in 3 schimburi, cu posibilitatea de efectuare de ore suplimentare, maxim 10 ore / zi;

Se ofera:
Salar 1400 Euro Net;
Spor pentru schimbul de noapte;
Plata orelor suplimentare;
Bonusuri pentru performanțe;
24 zile concediu/an;
Asigurare de sanatate;
Alocatie copii;
Posibilitatea recuperarii Impozitului;
Cazare la cerere: 14,50 EUR / Zi / Persoana in camera cu 2 paturi, la standard de Hotel;

ARKUS CONSULT este o companie germana infiintata in anul 2005 in Landul Bavaria, Germania.

Suntem specializati in consultanta in domeniul resurselor umane, recrutare si intermediere de personal. Activam cu precadere in domeniul medical dar si in alte industrii cum ar fi productie, constructii, prestari servicii, turism.

Pentru informatii suplimentare va invitam sa vizitati site-urile companiei: www.arkus-consult.de www.personal-medical.de

Daca doriti sa ne contactati o puteti face telefonic sau prin email: 0049 9123 8310639 [email protected]

• Analizati cu atentie informatiile din cadrul anunturilor de recrutare! Daca aveti dubii in privinta veridicitatii anumitor date sau in cazul unor solicitari suplimentare ale angajatorilor (trimiterea de documente personale, sume de bani etc.), va rugam sa ne scrieti la [email protected].

Personal necalificat - Depozite - München/Germania  -  ARKUS CONSULT

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles