Personal necalificat - curatenie

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 900 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

O persoană muncitoare, motivată și punctuală.

Descrierea jobului

  • Fiind vorba despre o sală de fitness, este necesar ca aceasta să fie întotdeauna curată, pentru a se ridica la așteptările și nevoile clienților.
  • Persoana care se va ocupa de curățenie este indispensabilă în echipa noastră și ne dorim să fie serioasă în întreprinderile sale.
  • Toaletele și vestiarele trebuie să fie mereu perfect curate, se să aspire praful în toată sala, să se șteargă și dezinfecteze aparatele mereu.
  • Programul de lucru este de 4 ore zilnic, de la 6 dimineata la 10 dimineața, pentru a se intersecta cât mai puțin cu clienții.

Suntem o afacere nouă, dornici să ne afirmăm pe piața sălilor de fitness din Sibiu. Considerăm că o curățenie exemplară ne va trage în top, astfel avem nevoie de două persoane muncitoare și pricepute la această activitate.
Publicat 26 apr. 2022 Reactualizat 24 mai 2022 Expiră 26 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos