Personal montaj camere video/IT /alarmare/detectie incendiu

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 500 - 1000 EUR
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Competente minime necesare(incadrare fara experienta)
- permis de conducere

Reprezinta un avantaj
- cunostinte tehnice IT / alarmare / supraveghere video
- cunostinta electrica/electronica
- cunostinte detectie incendiu
- experienta in vanzari
- curs tehnician echipamente detectie/alarmare
- curs proiectare sisteme detectie/alarmare

Descrierea jobului

Suntem o firma cu actionariat tanar, in plina dezvoltare. Oferim profesionalism si respect.Conditii desosebite, 8h l-v

- Fisa postului
- personalul va fi responsabil cu participarea la ofertare , instalarea sau intretinere echipamentelor IT, CCTV , alarmare sau alerta incendiu.

Cu actionariat si o echipa tanara , insa cu experienta , activand din anul 2005 in domeniul IT&Tech va stam la dispozitie cu cele mai potrivite solutii pentru sisteme supraveghere , alarme , IT , retelistica , fibra optica , control acces , casa inteligenta , automatizari sau detectie incendiu. Profesionalismul nostru si suportul postvanzare reprezinta o prioritate in conceptia noastra , toate acestea la cel mai bun raport pret/calitate din piata.Societatea noastra este autorizata IGPR in privinta sistemelor de securitate si alarmare.

Publicat 26 mai 2022 Expiră 25 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos