Personal logistica si coletare magazin online incaltaminte.

Sgh Stores S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Compania noastra se afla în plină dezvoltare. Lucrurile se mișca foarte repede și avem nevoie de oameni buni . Dacă tu crezi că te regăsești în cele descrise ...te așteptăm alături de noi!

Oferim:
-Seriozitate
-Mediu placut de munca
-Program de lucru 6h de luni pana vineri: 11:30 - 17.30
-Carte de munca contract pe perioada nedeterminata

Descrierea jobului

- aranjarea marfii in rafturi
- alegerea produselor de pe raft in functie de comanda;
- pregatirea comenzilor pentru livrare si impachetare;
- satisface in timp util comenzile;
- sa asigure integritatea si securitatea marfurilor;
- evidenta stocuri
Cerinte:
-persoana dinamica, ordonata,atenta la detalii, organizata, comunicativa, care lucreaza bine in echipa
-cazier curat
-disponibilitate pentru efort fizic
-permisul categoriei B reprezinta un avantaj

Descrierea companiei

Magazin online de incaltaminte
Publicat 30 Mai 2022 Expiră 29 Iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.